رخداد نگار (FLLogger) چیست؟

رخداد نگار (FLLogger) ابزاری است که کمیتهای مختلف مربوط به موتور و تجهیزات روی ماشین را می خواند، شتابها و شدت ضربه ها را اندازه گیری می‌کند و در صورتی که هر یک از آنها از حد مجاز کمتر یا بیشتر شوند در حافظه ثبت می کند. دستگاه با نزدیک کردن کارت های RFID اوپراتور های مجاز، شروع به کار آن اپراتور را ثبت می کند و اجازه روشن شدن ماشین را می‌دهد. در حین رانندگی و استفاده از ماشین تمام رخدادهای خطرناک برای موتور و ماشین و سلامت افراد به همراه مقدار کمیتهای مهم و زمان و تاریخ درست برای هر راننده در حافظه دستگاه ثبت می شود. با کمک برنامه کاربردی اندرویدی و از طریق بلوتوث و یا شبکه LoRA، می توان با دستگاه ارتباط برقرار کرد.

تصویر رخدادنگار

مهم ترین مزایای استفاده از این دستگاه

مدیریت عملکرد راننده ها و اپراتورها

مدیریت عملکرد راننده ها و اپراتورها

کم کردن احتمال حوادث کار

کم کردن احتمال حوادث کار

غیر وابسته به نوع و برند ماشین

غیر وابسته به نوع و برند ماشین

جمع آوری و ذخیره داده های فنی و کار اپراتورها

جمع آوری و ذخیره داده های فنی و کار اپراتورها

جدول ها و گزارش های قابل فهم

جدول ها و گزارش های قابل فهم

جدول ها و گزارش های قابل فهم

جدول ها و گزارش های قابل فهم

کاهش هزینه های نگهداری و تعمیرات ماشین ها

کاهش هزینه های نگهداری و تعمیرات ماشین ها

دسترس‌ دائمی به داده ها از همه جا

heavy equipment machine

رخداد نگار برای چه ماشین هایی قابل استفاده است؟

انواع لیفتراک ها و ناوگان حمل و نقل داخل مجموعه ها و کارخانه ها

تراکتورها و ماشین های کشاورزی

ماشین های راه سازی  و معدن

لوکوموتیوها

قایق ها و کشتی ها

اگر مایلید ما با شما تماس بگیریم

    شبکه صنعتی اینترنت اشیا (IIoT) شبکه ای از دستگاه‌های هوشمند است که برای جمع آوری و آنالیز داده ها می‌شود صنایع بسیار زیادی از شبکه صنعتی اینترنت اشیا در پروسه های مختلف تولید، انبارداری، توزیع و … خود از شبکه صنعتی اینترنت اشیا استفاده ‌کنند می‌کنند. از جمله مزایای استفاده از شبکه صنعتی اینترنت اشیا می‌توان توانمند سازی ما برای Predictive Maintenance  (تعمیرات یا نگهداری پیش بینی شده) است و بر پایه آن می‌توان قبل از اینکه در بخش خاصی از ماشین خرابی به وجود آید آنرا پیش بینی کرد و با انجام اقدامات لازم جلوی خواب ماشین را گرفت.

    Asset tracing (پایش تجهیزات یا دارایی های فیزیکی) دست آورد دیگر شبکه صنعتی اینترنت اشیا است. با استفاده از این داده ها می‌توان دقیق‌تر و راحت تر موقعیت تجهیزات، وضعیت کار و سلامت آنها را بررسی نمود. با هشدارهایی که برای هر کمیت در پنل شبکه صنعتی اینترنت اشیا (IIoT) رخ می دهد می‌دهد می‌توان در سریعترین زمان متوجه به وجود آمدن شرایط غیرعادی و خطرناک در ماشین آلات و تجهیزات خطوط تولید شد.

    LoRA یک تکنولوژی با مصرف بسیار کم توان الکتریکی و شعاع پوشش زیاد (معمولاً بین ۵ تا ۱۰ کیلومتر) است. یکی از ویژگی های این شبکه هزینه کم تجهیزات راه اندازی و استفاده از آن است. مزیت بزرگ LoRA برای کاربردهای صنعتی این است که کاربران می توانند به آسانی شبکه خاص و خصوصی خودشان را با LoRA ایجاد کنند و تمام asset ها، تجهیزات، سنسور ها و ماشین های خود را در یک پلتفرم شبکه صنعتی اشیا مخصوص به خود، زیر نظر داشته باشند. اطلاعات و مقادیر داده های های تله متری را ثبت کنند، تا در هر زمانی بتوانند به آنها مراجعه کنند. همچنین به صورت زنده کمیت های مختلف را به صورت جدول ها اعداد نمودارها اشکال ساده و قابل فهم ببینند و در صورتی که هر یک از کمیت ها از محدوده های تعریف شده خارج شود با سرعت اخطار دریافت کنند. با اتصال این سیستم به شبکه اینترنت می ‌توان از هر جای دنیا به تمام این امکانات و اطلاعات دسترسی پیدا کرد.